Львівські черлідерки цієї неділі відкриють змагальний сезон

10 листопада у палаці спорту «Галичина», що на вул. Керченська, 8, відбудеться Кубок Львівської області з черлідингу. Цей старт відкриє змагальний сезон для львівських грацій та водночас буде присвячений 5-річчю Львівської обласної федерації черлідингу. Вхід на змагання — вільний. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Президент львівської федерації Наталія Блажко розповіла про значущість цих змагань. «Це старт сезону. Чудова можливість протестувати свої вправи для багатьох команд, адже вже наприкінці листопада львівські черлідерки боротимуться й за Кубок України у Запоріжжі. Не менш важливими будуть змагання й для тих, хто виступатиме вперше. Також ми відзначаємо 5-річчя нашої Федерації, тож запрошуємо всіх охочих на спортивне свято», — зазначає вона. Об этом сообщает newtimes.in.ua со ссылкой на СМИ.


Спортсмени змагатимуться в трьох стилях (джаз, фрістайл та хіп-хоп) у соло, дуетах, квартетах і командах. На Кубку будуть представлені п’ять вікових категорій (3−5 років, 5−8 років, 8−12 років, юніори та дорослі).


Розклад змагань:


10:00 — 12:07 — сольні виступи;


12:08 — 13:15 — виступи дуетів;


13:50 — 14:45 — квартети;


15:00 — 15:40 — парад відкриття та нагородження;


16:00 — командні виступи;


18:00 — нагородження.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lvivski_cherliderky_tsiiei_nedili_vidkryyut_zmagalnyy_sezon_330148.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя