До Одеси під виглядом взуття намагалися ввезти 29 тонн контрабандного одягу (ФОТО)Під час проведення слідчих заходів оперативники Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ НПУ України встановили, що в зоні діяльності відділу митного оформлення на території одного з портів на судні з Китаю прийшов контейнер, в якому згідно з митними документами знаходиться взуття. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на управління захисту економіки в Одеській області. Об этом сообщает covorp.in.ua со ссылкой на СМИ.

По прибуттю контейнер мали доставити для митного оформлення та розмитнення на один з постів Одеської митниці. Однак вантаж до вказаного митного поста не доїхав, його одразу направили до складських приміщень в районі Овідіопольської дороги.

У п’ятницю, 5 жовтня, працівники Управління захисту економіки в Одеській області, Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та оперативно-розшукового відділу Одеського прикордонного загону провели санкціоновані обшуки на території складу. В момент появи правоохоронців якраз розвантажували контейнер, який знаходився під митним контролем. Замість взуття, яке було задекларовано, у ньому знаходилися тюки з одягом, а саме зимові куртки та штани.

Відповідно корумпованої схеми вантажівка з контейнером прибула на склад для перевантаження та заміни товару, а саме одягу на взуття, так званий перерваний транзит. В подальшому машину із підмінним взуттям ділки мали направити на пост для розмитнення.

Загальна вага виявленого у контейнері товару з одягом складає близько 29 тонн.

Таким чином, внаслідок неправомірних дій до державного бюджету не надійшло 28 562 доларів США (еквівалент 750 тис. грн).

Вказану продукцію на суму близько 2,5 мільйони гривень вилучили. Проводяться подальші невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше одеські митники виявили у морському контейнері незадекларовані електротовари на 2,5 млн.Джерело статті: “http://odesa.depo.ua/ukr/odesa/do-odesi-pid-viglyadom-vzuttya-namagalisya-vvezti-29-tonn-kontrabandnogo-odyagu-foto-20181006849112”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя