Внутрішні роботи у дитсадку с. Білка виконані на 95%, – сільський голова

05.10 12:23
Дитячий садок у с. Білка, що в Коростенському районі, – один із 5 садків, відновлення яких анонсував голова ОДА Ігор Гундич у планах на 2018 рік.

Реконструкція цього об’єкту ДФРР уже на завершальному етапі – на 95% виконані внутрішні роботи, облаштовані мережі водопостачання та водовідведення, встановлені очисні системи, влаштовано майданчик і продовжують роботи із благоустрою.
Внутрішні роботи у дитсадку с. Білка виконані на 95%, – сільський голова

Про це повідомив голова Білківської сільської ради Віталій Уманець сьогодні, 5 жовтня.

«Внутрішні роботи виконані на 95%. Стіни оздоблені та пофарбовані. Влаштовано паркет на підлогу та вмонтована необхідна сантехніка, встановлені решітки для системи вентиляції. Також замінені всі ліхтарі на енергоефективні. На території уже зробили майданчик і наразі займаємось благоустроєм. Працівники встановили очисні системи та електроопори для освітлення. Наразі займаються монтажем силового кабелю для підключення електрики. Наступного тижня плануємо розпочати роботи із влаштовування огорожі», – розповів сільський голова про хід робіт у дитсадку.

За словами Віталія Уманця, фасад приміщення був утеплений ще до проведення реконструкції. До зовнішнього фарбування поки не дійшли роботи, адже робітники займаються благоустроєм території. Уже після цих робіт приступлять до оздоблення зовнішніх стін – для цього потрібно буде всього 3-5 днів.
Внутрішні роботи у дитсадку с. Білка виконані на 95%, – сільський голова

«Незважаючи на те, що дитсадок спочатку згідно із проектом розраховувався на 15 дітей, тут з легкістю зможуть виховуватись 25 дітей із с. Білка», – наголосив сільський голова.

Цьогоріч із коштів ДФРР на відновлення соціального об’єкту залучено 2,9 млн грн, ще 329 тис. грн – із місцевого бюджету.

Нагадаємо, що у Гульську продовжують роботи з реконструкції садочка за кошти ДФРР.

Довідково: Роботи з реконструкції дитячого садка у с. Білка розпочались ще у 2012 році – із місцевого бюджету спрямували 1 млн 475,00 тис.₴ У 2015 роботи продовжились за кошти ДФРР зі співфінансуванням на загальну суму 686,434 тис.₴
Внутрішні роботи у дитсадку с. Білка виконані на 95%, – сільський голова

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/116275-vnutrshn-roboti-u-ditsadku-s-blka-vikonan-na-95-slskiy-golova.html” Об этом сообщает braga.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя